PARACETAMOL/COFFEINE APOTEX TAB 500MG 30ST

1.95

Verpakkingsgrootte: 30 tabletten

Artikelnummer: 14039176

Uitverkocht

Paracetamol/coffeine apotex 500/50 mg behoort tot de groep van de zogenaamde  pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen

De aanbevolen dosering is:
Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (> 55 kg lichaamsgewicht):
1-2 tabletten per keer, maximaal 6 tabletten per dag.
Kinderen:
6 – 9 jaar: ½ tablet per keer, maximaal 4-6 keer per dag;
9 – 12 jaar: 1 tablet per keer, maximaal 3-4 keer per dag;
12 – 15 jaar: 1 tablet per keer, maximaal 4-6 keer per dag.
De lagere toedieningsfrequentie is bedoeld voor de jongste kinderen in de betreffende
leeftijdscategorie.
– dit middel is niet geschikt voor kinderen jonger dan 6 jaar.
– Tussen twee innamen dient minstens 4 uur te liggen.
– Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende producten.
– De aangegeven dosering niet overschrijden.
– Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening
herhaald worden volgens aangegeven doseringsschema.
– Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger, of
als er zich andere verschijnselen voordoen, dient de behandeling te worden gestopt en   een arts te worden geraadpleegd.
De effectieve dagelijkse dosis mag niet hoger zijn dan 60 mg/kg/dag (tot 2 g/dag) in de volgende situaties:
• volwassenen die minder dan 50 kg wegen
• milde tot matige leverinsufficiëntie, Syndroom van Gilbert (familiaire niet-
hemolytische geelzucht)
• uitdroging
• chronische ondervoeding
Volg deze instructies op tenzij uw arts u een ander advies heeft gegeven
Lees voor gebruik de bijsluiter.
De werkzame stoffen in dit middel zijn paracetamol en coffeïne. Een tablet bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne.
Hulpstoffen: maïszetmeel, gelatine (E485), croscarmellosenatrium (E468), magnesiumstearaat (E470b)