PARACETAMOL APOTEX TABLET OVAAL 500MG

2.10

Verpakkingsgrootte: 50 tabletten

Artikelnummer: 16266048

Op voorraad

Paracetamol is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel. Het kan bij verschillende soorten pijn worden gebruikt, zoals hoofdpijn, migraine, keelpijn, oorpijn, spierpijn, gewrichtspijn, menstruatieklachten en artrose (pijn doordat uw gewrichtskraakbeen dunner wordt). Ook bij koorts, griep en verkoudheid.

De tabletten moeten met een ruime hoeveelheid water (half glas) ingenomen worden.
Tussen twee innamen dient minstens 4 uur te liggen.

De aanbevolen dosering is:
Kinderen van 4 tot 6 jaar: een halve (½) tablet van 500 mg 3-4 maal per dag.
Kinderen van 6 tot 9 jaar: een halve (½) tablet van 500 mg 4-6 maal per dag.
Kinderen van 9 tot 12 jaar: één tablet van 500 mg 3-4 maal per dag.
Kinderen van 12 tot 15 jaar: één tablet van 500 mg 4-6 maal per dag.
Volwassenen: één of 2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten per dag.
De lagere toedieningsfrequentie is bedoeld voor de jongste kinderen in de betreffende
leeftijdscategorie.

Werkzame stof: Een tablet bevat 500 mg paracetamol
Hulpstoffen: maïszetmeel, gelatine, croscarmellose natrium, magnesiumstearaat

Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger, of als er zich andere verschijnselen voordoen, dient de behandeling te worden gestopt en een arts te worden