PARACETAMOL APOTEX TAB 500MG 50ST

1.40

Verpakkingsgrootte: 50 tabletten

Artikelnummer: 15375641

Op voorraad

Samenstelling
Welke stoffen zitten er in dit middel?
De werkzame stof in dit middel is paracetamol. De andere stoffen (hulpstoffen) in dit middel zijn povidon (E1201), voorverstijfseld zetmeel, stearinezuur (E570) en natriumzetmeelglycolaat type A.