ACETYLSALICYLZUUR, PARACETAMOL & COFFEINE (APC) APOTEX TABLET

1.40

Verpakkingsgrootte: 20 tabletten

Artikelnummer: 13795260

Op voorraad

APC tabletten bevatten 250 mg acetylsalicylzuur, 250 mg paracetamol en 50 mg coffeïne. Acetylsalicylzuur en paracetamol werken pijnstillend en koortsverlagend. Coffeïne versterkt mogelijk het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend.

De gebruikelijke dosering is:

 

Volwassenen:

1 à 2 tabletten per keer, maximaal 6 tabletten per 24 uur.

Kinderen van 12 jaar en ouder:

1 tablet per keer, maximaal 3-4 tabletten per 24 uur.

Kinderen van 7 tot 11 jaar:

½ tablet per keer, maximaal 2 tabletten per 24 uur.

De werkzame stoffen in dit middel zijn 250 mg acetylsalicylzuur, 250 mg paracetamol en 50 mg coffeïne. De andere stoffen in dit middel zijn lactose, microkristallijne cellulose, gehydrogeneerde plantaardige olie en gehydrogeneerde ricinusolie.

Niet gebruiken bij
Dit geneesmiddel mag u niet gebruiken wanneer u last heeft van bepaalde aandoeningen. Deze aandoeningen zijn:
– U bent allergisch voor één van de stoffen die in dit geneesmiddel zitten.
– U bent allergisch voor bepaalde ontstekingsremmende middelen.
– astma; u kunt een astma aanval krijgen of flauwvallen.
– bij maagpatiënten of als u bij eerder gebruik last van maagpijn heeft gekregen, of als u lijdt aan een maagzweer of maag- en darmbloedingen.
– als uw lever of nieren niet goed werken.
– als u snel last heeft van bloedingen of met bloedverdunnende middelen wordt behandeld.
Neem contact op met uw arts wanneer u last heeft van één van deze aandoeningen.