ACETYLCYSTEINE APOTEX BRUISTABLET 600MG

6.85

Verpakkingsgrootte: 20 bruistabletten

Artikelnummer: 15813223

Op voorraad

Acetylcysteine Apotex 600 mg wordt gebruikt bij klachten van een vastzittend slijm in de luchtwegen. Acetylcysteine breekt taai slijm af, zodat het dun vloeibaar worden en gemakkelijk kan worden opgehoest.

De aanbevolen dosering voor volwassenen is 1 maal per dag 1 bruistablet

Bij patiënten die moeite hebben met het ophoesten, (ouderen en verzwakte patiënten), wordt aanbevolen om de tabletten ’s ochtends in te nemen. Los de bruistablet op in een half glas water. De oplossing meteen opdrinken. Gebruik dit middel niet langer dan 14 dagen zonder een arts te raadplegen.

De werkzame stof in dit middel is acetylcysteïne – De andere stoffen in dit middel zijn natriumwaterstofcarbonaat (E500) (overeenkomend met 115 mg natrium), citroenzuur (E330), sucralose (E955) en sinaasappelsmaakstof (bevat o.a. arabische gom (E414), butylhydroxyanisol (E320), citroenzuurmonohydraat (E330) en maltodextrine).

Gebruik acetylcysteïne niet langer dan 14 dagen zonder daarover eerst uw arts te raadplegen.