ACETYLCYSTEINE APOTEX BRUISTABLET 200MG

5.00

Verpakkingsgrootte: 20 bruistabletten

Artikelnummer: 15813223

Op voorraad

Acetylcysteine Apotex 200 mg wordt gebruikt bij klachten van een vastzittend slijm in de luchtwegen. Acetylcysteine breekt taai slijm af, zodat het dun vloeibaar worden en gemakkelijk kan worden opgehoest.

Kinderen van 2 t/m 7 jaar:
2 maal per dag 1 bruistablet van 200 mg.

Kinderen ouder dan 7 jaar en volwassenen:
3 maal per dag 1 bruistablet van 200 mg.

Bij patiënten die moeite hebben met het ophoesten, (ouderen en verzwakte patiënten), wordt aanbevolen om de tabletten ’s ochtends in te nemen. Los de bruistablet op in een half glas water. De oplossing meteen opdrinken. Gebruik dit middel niet langer dan 14 dagen zonder een arts te raadplegen.

De werkzame stof in dit middel is acetylcysteïne.

De andere stoffen in dit middel zijn natriumwaterstofcarbonaat (E500) (overeenkomend met 145 mg natrium), citroenzuur (E330), sucralose (E955) en sinaasappelsmaakstof (bevat o.a. arabische gom (E414), butylhydroxyanisol (E320), citroenzuurmonohydraat (E330) en maltodextrine).

– Niet gebruiken indien u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.
– Kinderen onder 2 jaar mogen dit middel niet gebruiken.